Já a fitko :)

8. ledna 2015 v 13:43 |  Cvičíme!:)
Jak často chodím cvičit?
Je to různé, teď mám práci, kde mám třeba 13 hodinové směny, kde jenom stojím. Když jsem začala pracovat nechtělo se mi cvičit vůbec, protože jsem ve dnech volna byla ráda, že můžu sedět. Po měsíci v práci´už jsem si zvykla a zase začínám navazovat na svůj starý režim, kdy jsem chodila i 5x týdně. Ale kvůli času se teď snažím 3-4x.(Každý den, kdy mám volno, nebo nekončím v 21 h.)

Co nejraději cvičím?
Nejraději ze všeho chodím na kruhový trénink. U nás ve fitku je jen 2x týdně a většinou se mi to kryje s prací, tak vyhrává posilovna, kde mě nejvíce baví cvičení na břicho :) Spining mě bavil dříve, ale poslední dobou na něj nemám nějak náladu :/


Jaké sporty jsem už vyzkoušela?
8 let jsem závodně šermovala, nějakou dobu sem chodila na spining, potom jsem párkrát byla na : zumbě, pole dance, fit to fly, bosu, latinských tancích, port de bras, trampolínkách, plavání, aerobic (ten mě tak strašně nebavil...) ... Je toho více, protože v mojem býválém fitku byl přístup i na různé lekce a opravdu bylo z čeho vybírat.. To se potom ale stávalo, že jsem byla ve fitku i 3 hodiny :D

S kým chodím do fitka?
Někdy chodím s kamarádkou, ale to se pak může stát, že to prokecáme :D Nejraději ale chodím s přítelem, protože si každý cvičíme to svoje( a jen na nějaké cviky se spojíme -třeba mi ukáže něco na záda a já mu něco na břicho) a vím, že tam minimálně tu hoďku a čtvrt bude a tam mám motivaci cvičit déle :) Jinak občas chodím i sama :)

Co mě nejvíc motivuje?
No asi obrázky na internetu :D Ale taky moje starší fotky, kde jsem měla postavu, jakou bych ráda zpátky (ne že by ti teď byla hrůza, ale to jsem opravdu cvičila 5x týdně i několik hodin a rozdíl tam je)
A momentálně mě motivuje i dovolená, která mě za měsíc čeká :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama