Sacharidové vlny

29. dubna 2015 v 19:57 |  životní styl
Ahoj, :))

v rámci přípravy na léto jsem začala držet sacharidové vlny. Jde o speciální stravovací režim, kdy jíte určité množství sacharidů za den. Začínáte na minimu (0g nebo 50g) a každým dnem příjem navyšujete (já po 50g). Musím říct, že mě to opravdu baví :) Každý den si plánuji předem podle kalorických tabulek a většinou si vše i dopředu navařím a nachystám (kromě snídaně). Baví mě vážit si to jídlo, vše pečlivě chystat a počítat..:)


Mezi moje hlavní sacharidy patří hlavně rýže, celozrné těstoviny a občas sojový jogůrt :)
Tento režim jsem začala držet 15.4. Začala jsem na 50g sacharidů a režim vydržela přesně 8dní, potom jsem dostala od přítele k narozeninám výlet do Itálie a rozhodla jsem se, že si dám na ty 3 dny pauzu. Jídlo v Itálii rozhodně stojí za hřích a ani nevím, jak bych to počítala :D 3 dny uběhly jako voda a od pondělí jedu znovu :P V pondělí jsem začala s nejnižším příjemem (má to být 0, ale myslím, že kolem 6-10g sach. to bylo :))
Musím říct, že jsem až ze sebe překvapená :) Dříve jsem vždycky s něčím takovým začala a třetí den jsem to zvdávala, ale u sacharidových vln jsem viděla hned třetí den výsledky a to mě motivuje držet je dál!:) na břichu se mi pomaličku, ale jistě rýsuje malá vánočka a jsem zvědavá, co tam nakonec v létě budu mít :D

Nejvíc mi chybí pořádné dávky ovoce, které jsem si dopřávala opravdu ve velkém :D a co si bdeme povídat občas mi zachybí i ta čokoláda :D
Ale musím se pochlubit, že jsem u nás měla partu kamarádu, všichni si objednali pizzu a já do sebe poctivě tlačila grilované kuřecí a salát :D Je to oprvdu hodně o ovládání se... hlavně když vedle mě jí přítel různé dobroty a pořád mi nabízí :D Tak uvidíme, kam až se dostanu..:))

Do toho jsem konečně začala pořádně s běháním a každé ráno cvičím 10 min na břicho, ale o tom Vám napíšu v příštím článku :)

A tady je pár motivačních obrázků :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama